Krása
Tetovanie skrášľujúce ženské zápästie 2. časť

Tetovanie skrášľujúce ženské zápästie 2. časť

Zápästie je jednou z najlepších možností, kde umiestniť tetovanie kvôli jeho viditeľnosti. Je to miesto, na ktorom každý deň môžete obdivovať toto krásne umelecké dielo, a preto je dôležité zvoliť niečo skutočne zmysluplné. Existuje toľko možností, z ktorých si môžete vybrať, či už je to tetovanie s menom na počesť vášho milovaného alebo bodkočiarka ako prejav sily a solidarity v otázkach duševného zdravia. Ak hľadáte inšpiráciu pre svoje ďalšie tetovanie a myslíte si, že zápästie je na to ideálne miesto, pokračujte v čítaní a dozviete sa viac.

9. Kvetinové tetovanie na zápästie

Kvetinové tetovania sú jedny z najkrajších a najobľúbenejších riešení pre ženy. Všeobecne sa považuje za symbol krásy, prírody a života. Môžu byť jemné alebo odvážne a žiarivé; výber je na tebe. Na výber je tiež toľko rôznych kvetov, z ktorých každý má svoju príťažlivosť. Napríklad lotos je spojený s znovuzrodením a osvietením, zatiaľ čo pivonka predstavuje dlhovekosť a krásu. 

tetovanie

10. Srdce

Čo je lepší spôsob, ako osláviť dôležité vzťahy vo vašom živote, ako tetovanie srdca? Je to všeobecne uznávaný symbol a dokáže povedať toľko bez toho, aby ste museli použiť jediné slovo. Srdce je spojené s láskou, vášňou, zlomeným srdcom a ešte oveľa viac. Môžete si ho vytetovať na počesť milovaného človeka, ktorý už odišiel, alebo ako symbol nehynúcej lásky, ktorú máte k svojmu partnerovi alebo dieťaťu. Význam sa tiež môže meniť v závislosti od farieb, ktoré vyberiete; napríklad červená je určená na milostný vzťah, zatiaľ čo čierna predstavuje smútok.

11. Tetovanie nekonečna

Symbol nekonečna je nekončiaci a predstavuje nekonečné možnosti a príležitosti. Toto je tetovanie, ktoré má v sebe pozitívny prvok a je úžasným spôsobom, ako osláviť lásku, ktorú k niekomu cítite, alebo ho môžete použiť na motiváciu k dosiahnutiu svojich cieľov a nasledovaniu svojich snov. Samotný dizajn je jednoduchý a dobre sa hodí pre malé plochy, ako je zápästie. Rovnako ako v prípade každého obrázka, môžete ho prispôsobiť tak, aby bol ešte osobnejší – pridaním mien, iniciál alebo dokonca dátumov.

tetovanie

12. Zmysluplné tetovanie

Snáď najlákavejšou vecou na tetovaní na zápästí je to, že sa na to môžete každý deň pozerať. Z tohto dôvodu si ho ľudia často rezervujú pre tetovanie, ktoré má zvláštny význam. Pri rozhodovaní o zmysluplnom dizajne to môže byť pre vás niečo zvláštne; meno niekoho, obraz, ktorý milujete, niečo, pre čo máte záľubu alebo silná citácia či fráza. Nechajte svoje tetovanie slúžiť ako pripomienku cieľov, ktoré chcete dosiahnuť. Môžete si každý deň hovoriť, aby ste boli silní, zostali pozitívni alebo že ste krásni.

tetovanie

13. Meno na zápästí

Existuje niekoľko spôsobov, ako urobiť tetovanie osobnejším a jedným z nich je meno. Môžete si uctiť dôležitých ľudí vo vašom živote, či už ide o partnera alebo dieťa. Tetovanie mena predstavuje pekný spôsob, ako udržať svojich blízkych neustále pri sebe. Svoj dizajn môžete ešte viac ozvláštniť výberom písma, ktoré má pre vás význam, alebo rukopisom osoby, ktorého meno chcete tetovať. K menu môžete pridávať rôzne ďalšie obrázky vrátane motýľov alebo sŕdc. Pred vytetovaním máme len jedno varovné slovo; zvážte povahu vášho vzťahu. Ak napríklad s niekým chodíte iba pár týždňov, môže byť najlepšie počkať, aby ste sa vyhli ľútostiam, ak by to dopadlo zle.

14. Rímske číslice

Tetovanie rímskych čísel je hlboko osobné a vizuálne zaujímavé. Napriek pomerne jednoduchému dizajnu majú rôzne usporiadania veľký význam a znamenajú vo vašom živote zvláštne časy. Môže to byť dátum, napríklad váš svadobný deň, narodenie vášho dieťaťa alebo smrť milovaného človeka, alebo to môže byť šťastné číslo. Číselný systém sa líši od arabského systému, ktorý používame každý deň, a vďaka tomu bude vaše tetovanie na prvý pohľad trochu ťažšie rozlúštiteľné, čo len zvyšuje príťažlivosť.

15. Bodkočiarka

Jedno z najsilnejších a najjednoduchších tetovaní je bodkočiarka. Interpunkčné znamienko sa stalo zmysluplným dizajnom tela, pretože symbolizuje solidaritu a silu pre tých, ktorí majú alebo stále zápasia s problémami duševného zdravia. Je to pripomienka, že váš príbeh sa ešte neskončil a zostane nádejou na lepšiu a svetlejšiu budúcnosť. Môžete kombinovať rôzne obrázky, čo dodáva na význame. Napríklad bodkočiarka a srdce môžu byť pripomienkou, že máte milovať samého seba. Naproti tomu pridanie motýľa dodáva prvok slobody alebo znovuzrodenia a premeny.

tetovanie

16. Stromy

Stromy sú symboly dlhovekosti, nasadenia a vytrvalosti. Silné korene, ktoré ich držia na svojom mieste, súvisia aj s rodinnými väzbami, vďaka čomu je tetovanie stromu krásnym spôsobom, ako si uctiť ľudí, ktorí pre vás znamenajú najviac. Krása stromov je v tom, že vyzerajú skvele v menších prevedeniach a dobre sa dajú umiestniť na zápästie. Môžete si zvoliť niekoľko stromov rozložených na zápästí alebo iba jeden strom v strede. Nech si vyberiete čokoľvek, je to vynikajúca voľba pre tetovanie každej ženy.

Zdroj: thetrendspotterUnsplashneObyčajnéženy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *